رنگین رزین - تولید کننده رزین، هاردنر، چسب و ماستیک صنعتی

درباره ی ما

آخرین مقالات

کفپوش های اپوکسی
عوامل پخت رزین اپوکسی
راهنمای روش ماستیک (تیپ ۳) کردن سنگ های ساختمانی

بایگانی

آخرین پروژه ها

آیا سوالی دارید؟

شما می توانید با کمک مشاورین ما بهترین محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنید

تماس با ما
Author
تلاش می کنیم همانگونه باشیم که می گوییم

سال ها فعالیت و تجربه در شرکت های تولید کننده ی رنگ و رزین و پوشش های صنعتی مدیران این مجموعه را برآن داشت تا با تاسیس شرکتی تخصصی نسبت به رفع مشکلات صنعت اقدام نمایند.

تماس با ما

درباره ی ما

بیشتر بدانید

امید به آینده

این شرکت تولیدی واقع در شهرک صنعتی شکوهیه ی قم در تلاش است با راه اندازی خط تولید برخی از مواد مهندسی، این موارد را مطابق با استاندارهای جهانی بومی سازی نموده و گامی بزرگ در خود کفائی میهن عزیزمان برداشته باشد.

در مسیر پیشرفت

در آغاز تمرکز این مجموعه منحصرا بر روی تولید محصولات شمیایی تکمیل سنگ (ماستیک سنگ) بوده اما به مرور، دامنه ی فعالیت های آن گسترش یافت.

متخصصین رنگین رزین با رعایت اخلاق حرفه ای و قوانین و مقررات اقدام به تولید سایر محصولات و ارائه خدمات به مشتریان خود نموده است از جمله این محصولات: رزین های اپوکسی اصلاح شده  و هاردنر اپوکسی، رزین های پلی استر تخصصی، چسب سنگ و برخی از کاتالیست ها  می باشد.

تاریچخه تاسیس

این مجموعه ابتدا در سال ۱۳۸۰ با نام سنگ رنگین با مدیریت عامل مهندس حسین افشاری با بهره گیری از دانش و تخصص بالای مدیران خود اقدام به اصلاح شیمیایی فراورش سنگ نموده و از سال ۱۳۸۳ با نام رنگین رزین اقدام به تولید دیگرمحصولات شیمیایی نمود.

مدیران این شرکت با ادغام تجربه و دانش در عرصه صنعت ساختمان  و سایر صنایع مرتبط به آن، به عنوان شرکتی نوآور خلاق با هدف برطرف سازی نیازهای امروز صنعت ساختمان و تولیدکنندگان سنگ های ساختمانی به فعالیت می پردازند.

چرا ما را انتخاب کنید

رنگین رزین تولید کننده انواع ماستیک

  • کیفیت بالا
  • تضمین کیفیت
  • ارسال به سراسر کشور
  • مشاوره مطمئن
  • محصولات متنوع

بیشتر پرسیده شده ها

جهت هرگونه مشورت می توانید با تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایید

جهت بستن قرارداد پس از انجام مذاکرات می توانید به محل شرکت مراجعه فرمایید